Ne demisler? Büyük Konusma!

Çukurova Grubu’nun TMSF’ye olan borçlarını ödeyemeyeceğini iddia eden ve ödemesi durumunda TMSF’nin binasının önünde eşşek gibi anıracağını söyleyen Fatih Altaylı bugünkü yazısıyla nasıl kıvırılır dersi verdi. Medya’nın merakla takip ettiği anırma olayına bugünkü yazısıyla cevap vermeye çalışan Fatih Altaylı görünen o ki söylediği sözleri yutacak.

Diğer yandan Skyurk televizyonun TMSF binasına canlı yayın aracı göndererek ve bağlantı kurarak Fatih Altaylı’nın anırmasını beklediğini duyurması da gündeme bomba gibi düştü. Ne demişler? Büyük Konuşma!

PAYLAŞ
Önceki HaberHızlı başlayan hafta sonu hızlı bitti
Sonraki HaberTan yuvada
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.