MODA ŞEHRİ NEW YORK’UN IŞILTILI VE CANLI RENKLERİ NYC COLLECTION’DA…

Amerikalı kadınların gözdesi NYC, Watsons mağazalarında güzellik tutkunlarıyla buluşuyor. NYC serisinde yer alan Show Time Maskara, Mono Far, Kiss Gloss sıvı ruj ve In a NYC minute ojeleri şehrin hızlı temposunu yaşayan tüm kadınlar için etkileyici ve çekici bir görünüm sunuyor.
Dipten uca kirpiklerinize 8 kat daha fazla hacim kazandıran NYC Show Time Maskara ile herkesin dikkati üzerinizde olacak. VolumeMatrix Technology sayesinde kirpiklerinizi dolgunlaştıran Show Time Maskara, DuoPlay Complex ile kirpiklerinizi güçlendirirken, 3D Aquanet System ile ekstra kıvrım kazandırıyor. Güzelliğine dikkat eden NYC kadını için özel renk alternatifleri ile NYC Mono Far, yumuşak dokusu, yoğun renk ve modern tonları ile bakışlarınızı canlandırıyor, gözlerinizi öne çıkarıyor. Yeni ve gösterişli renk alternatifleri ile NYC Kiss Gloss sıvı ruj uzun süre kalıcı bir renk, parlaklık ve rahatlık sunuyor. Kolay sürülümü ve canlı renkleri ile In a NYC Minute ojeleri ise bu yazın moda renkleri ile görünümünüzü tamamlıyor.

PAYLAŞ
Önceki Haber30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
Sonraki HaberPERFORMANS İÇİN ÜRETİLMİŞ GÖZ ALICI TASARIMA SAHİP BİR YARIŞ OTOMOBİLİ
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.