Miley Cyrus Şaşırttı

Sahneye neredeyse yarı çıplak çıkan ve cinsel içeriği yoğun şovlarıyla tepki çeken Miley Cyrus, Monaco’daki Dünya Müzik Ödülleri töreninde sahneye çıktı ve herkesi şaşırttı.

Skandallarıyla ünlü şarkıcı Miley Cyrus, kapalı elbisesiyle herkesi şoke etti. İlk kez bu kadar kapalı bir elbiseyle sahneye çıkan Cyrus’ı görenler gözlerine inanamadı.

Monte Carlo Spor Kulübü’nde düzenlenen törende Miley Cyrus, tepeden tırnağa kapalı gümüş rengi bir elbise giydi. Özel hayatıyla hiç gündemden düşmeyen Cyrus, törende yaptığı ağırbaşlı konuşmayla da dikkat çekti.

PAYLAŞ
Önceki HaberJustin Bieber Adriana Lima’nın Peşinde
Sonraki Haber10 Mayıs Fotoğrafları Galeri de
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.