Miley Cyrus Rahat Durmuyor

Madonna’nın varisi olarak gösterilen pop müziğin çılgın kızı Miley Cyrus, kuaför koltuğunda poz verdi.

Genç şarkıcı Miley Cyrus, sadece sahnede değil özel hayatında da uslu durmuyor. 21 yaşındaki Miley Cyrus, şimdi de çıplak halde bir havluya sarılmış olarak oturduğu kuaför koltuğunda çekilen fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı.

Son dönemde özel yaşamı ve sahne şovları ile eleştiri konusu olan Miley Cyrus, Elle dergisiyle yaptığı röportajda neden böyle davrandığının ipuçlarını da verdi.

21 yaşındaki Cyrus, çocuk yaşta bir Disney yıldızı olarak ünlendiğini hatırlatarak, “O dönemlerde Liam Hemsworth ile nişanlıydım, Disney de arkamda olmadan kendimle ne yapacağımı bilemiyordum. Şimdi artık özgürüm. Geceleri yatağıma tek başıma uzanıyorum ve kendimi iyi hissediyorum. Kesinlikle üç yıl önce olduğum insandan çok daha güçlüyüm” dedi.

PAYLAŞ
Önceki HaberGelin Mücevherleri Renklendi
Sonraki HaberBilkent Üniversitesi ve TTNET Gençleri Liderlik Forumu’na Bekliyor
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.