Meşrep Çankaya Yeni Mekanına Taşınıyor

8 Sene öncesinde Ankaralılar’a Cinnah Cadddesi’nde bulunan ilk mekanıyla hizmet vermeye başlayan Meşrep Meyhane kısa sürede Ankaralıların beğenisini kazanmış, Çayyolu’nda bulunan Meşrep Alaturka’yı ise 4 sezon önce hizmete açmıştı

Meşrep Meyhane 8 sene içerisinde Ankara’nın en sevilen ve en çok eğlenilen mekanlarından biri haline geldi. Geçtiğimiz sezon Cinnah Caddesi’nde hizmet verdiği binadan Reşit Galip Caddesi’ne taşınan mekanda eğlencenin hızı hiç bitmek bilmedi. Ancak mekanın özellikle yapısal dezavantajarı ve kapasitesi Meşrep müdavimlerine yetmez duruma geldi. Aslında Reşit Galip Şubesi’ne taşınmaya başlanıldığı günden itibaren mekanın yaratıcısı Burç Alp Yücel’in aklında Meşrep Çankaya’yı daha ferah ve daha büyük bir mekana taşımak vardı. Ancak özellikle bölgede böyle mekanlar bulmanın zorluğu Meşrep Çankaya için yeni bir mekan bulunmasının önüne geçiyordu.

Meşrep işletmeleri Reşit Galip ve Çayyolu’nda mekanlarında hizmet verdiği geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru sessiz sedasız bir mekanı daha hizmete sundular. Selanik caddesinde hizmet vemeye başlayan Malt Pub, Meşrep eğlencesine farklı bir müzik formatına ve kategoriye taşıdı.

Sezon başladı ancak Meşrep’in mekan arayışları hiç bitmedi ve sonunda Kasım ayı içinde Meşrep, Çankaya şubesi’nin yeni adresi olarak Çetin Emeç Bulvarı Türkocağı Caddesi’nde Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu içinde bulunan ve birçok Ankaralı’nın eskiden Piano olarak bildiği mekanı açıkladı. Bilenler bilir ancak bilmeyenler için Mekan iç yapısı itibariyle kesinlikle Ankara’da bulunan ender mekanlardan. Büyük Cam Duvarlar mekana ferahlık ve manzara sağlıyor. Sahne mekanın tam ortasına yerleştiriliyor, böylece her konuk hem sahneyi mekanda bulunduğu her hangi bir yerden görebilecek hem de mekandaki eğlence kopma yaşamadan mekanın tümüne yayılabilecek.

Diğer yandan Reşit Galip’de büyük emek harcanan mekanıda Meşrep bırakmıyor. Reşit Galip Caddesi’nde ki mekanda Zorba by Meşrep adıyla Balık – Ege Meyhanesi tarzından müşterilere yeni konsepti ile hizmet verecek.

Meşrep Meyhane kurulduğu günden itibaren misafirlerine verdiği kaliteli hizmet ve yüksek dozajdaki eğlence ile ismini her zaman Ankara’nın en önde gelen mekanları arasında tutmayı başardı Yeni mekanı ile de Ankara’nın en iyi mekanlarından olmaya devam edecektir. AnkaraSosyete.com olarak yeni mekanında Meşrep ailesine başarılar dileriz.

PAYLAŞ
Önceki HaberZevki Sefa Yılbaşı 2014
Sonraki HaberEscape Yılbaşı 2014
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.