Merve Sevi İş Konusunda Çok Seçici…

Merve Sevi İş Konusunda Çok Seçici…

Söz konusu iş olduğunda fazla seçici davrandığını söyleyen Merve Sevi, 18 Nisan’da vizyona girecek olan Gülcemal ile sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Uzun zamandır sinema ve televizyondan uzak kalan Merve Sevi, zamanının büyük çoğunluğunu senaryo okuyarak geçirdiğini; fakat içine sinen bir hikaye ile karşılaşmadığını söylüyor.

Başarılı oyuncu, doğru zamanda doğru projede yer almanın kendisi için önemli olduğunu vurgularken “Şu anda hiçbir projenin tutup tutmayacağının garantisi yok. Seçici olmazsam hayal kırıklığı yaşarım. Az olsun öz olsun.” diyor.

Sevi, Peker Açıkalın ile başrolü paylaştığı Gülcemal filminde, genç başarılı ve enerji dolu bir avukatı canlandırıyor.
Gülcemal’in hikayesini ve canlandırdığı karakterin enerjisini çok sevdiğini belirten güzel oyuncu, rolü kabul etmesinde Peker Açıkalın’ın varlığının da bir hayli etkili olduğunu söylüyor.

Önceki HaberPuma’dan Tropicalia Koleksiyonu…
Sonraki HaberBaharla Beraber Alerji Mevsimi de Geldi…
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.

YORUM YOK