MERAKLA BEKLENEN FİLM “FİGÜRAN” 28 KASIM’DA SİNEMALARDA

Çekimleri başarıyla tamamlanan komedi filmi Figüran’ın oyuncuları film vizyona girmeden önce yapılan bir yemek organizasyonunda bir araya geldiler. Bosphorus Film Makers tarafından çekilen film, 28 Kasım 2014’te beyaz perdede sinema izleyicisiyle buluşacak. Sezonun en komik filmi olarak iddiasını ortaya koyan Figüran’ın tüm ekibi, hem eğlenceli geçen çekimlerinin bitişini kutladılar, hem de yorgunluk attılar.

Yemeğe, yapımcı Aytekin Mert, yönetmen Tolga Çetin ile oyunculardan Ceyhun Fersoy, Serenay Aktaş, Ferdi Kurtuldu, Erdal Cindoruk, Umut Oğuz, Cem Kılıç, İrfan Kangı, Yıldırım Öcek, Veysel Diker, Mehtap Bayrı, Ümit Yesin, Selçuk Fındıkçı ve Fatih Doğan katıldılar.

Oyuncular, sezonun en iddialı komedi filmlerinin arasında yer alacak olan ‘Figüran’ filminin, izleyicileri için şimdiden güzel sürprizler hazırlamaya başladığını söylediler.

Sinema izleyicisi tarafından merakla beklenen Figüran’ın konusu ise söyle: Dünyanın en beceriksiz ve en sakar figüranı Mutlu, eşsiz bir senaryo yazdığına ve başrol oynayacak kadar yetenekli bir aktör olduğuna inanmaktadır. Olabildiğince sakar fakat bir o kadar da samimi hareketleriyle setin altını üstüne getiren Mutlu ve yine setlerde ışık asistanlığı yapan ev arkadaşı Cempo, mesleklerinde en üste çıkmak için kendi senaryolarını çekmek istemektedirler. Bu planlarını hayata geçirmek için, Mutlu’nun figüranlık yaptığı dizinin başrol oyuncusu Pelin Şafak’ı kendi projelerinde oynatabilmek ve dikkatleri üzerlerine çekmek için çabalamaktadırlar. İki kafadarın projelerini yapımcı yapımcı dolaştırmaları ve Türkiye’nin starı Pelin Şafak’ı filmlerinde oynaması için ikna çabaları, sezonun en komik ve samimi filmini ortaya çıkardı. Figüran’ın sıcak, umut dolu, bazen hüzünlü ama hep komik hikayesinin arka planında dizi ve film setlerinin bilinmeyen dünyası izleyiciye sunuldu.

PAYLAŞ
Önceki HaberMeşrep’te Aşk Nedir Öğreneceksiniz
Sonraki HaberYeni Nesil ‘Karlı Ofisler’ Geliyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.