MEDIA MARKT YENİ KONSEPT MAĞAZASI İLE BAŞKENTLİLERLE BULUŞUYOR

Media Markt, tüketicilere farklı alışveriş deneyimi sunmayı hedefleyen yeni konsept mağazalarından ilkini 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü, Ankara’nın tam kalbinde; Kızılay Meydanı’nda açıyor.

Media-Saturn Holding bünyesindeki ülkeler arasında bir ilk olan; içinde farklı teknolojileri ve düşük fiyatlı ürün çeşitliliğini birarada barındıran küçük metrekareli ilk mağazası ile Ankaralılar, kent merkezinde de Media Markt avantajları ile alışveriş yapabilmenin keyfini ve pratikliğini yaşayacak.

17 uzman satış danışmanının hizmet vereceği mağazada inovatif uygulamalar da yer alacak. Mağazaya gelen ziyaretçiler, her köşede yer alan ayaklı dokunmatik ekranlardan diledikleri ürünün özelliklerine bakıp karşılaştırma yapabilecek ve çoklu satış kanallarıyla entegre alışverişin keyfini sürebilecek.

Media Markt, açılışa özel kaçırılmayacak alışveriş fırsatlarını, anlaşmalı bankasından 1 Haziran tarihine kadar devam edecek yüzde yüzde 0 faizli 12 ay vadeli kredi imkanı ile sunuyor. Ayrıca tüm bu fırsatlara açılışa özel ücretsiz kargo olanağı da eşlik edecek.

PAYLAŞ
Önceki Haber“Sihirbazlık Okulunda Bir Türk” Vizyonda…
Sonraki HaberUNUTMA BENİ DİZİSİNİN SEVİLEN OYUNCULARI OPTİMUM’DA
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.