Maradona Tanrı’nın Eli

Dünyanın en ünlü futbolcusu Maradona hakkında sayısız kitaplar yazılmış, şarkılar bestelenmiş, onun hakkında durmadan konuşulmuş, tartışmalar olmuştur. Diego Armando Maradona’nun hayatını konu alan bu hikaye ise Arjantin’in idolünü yeniden anlamayı ve anlatmayı ümit ediyor.

Kasım 2007’de vizyona girecek Maradona Tanrı’nın Eli, Diego’yu seven herkese, onun yaşadığı, zevkleri, acıları ve mutlulukları sunmayı, kısacası Dünya’daki bir Tanrı’yla buluşturmayı vaat ediyor…

PAYLAŞ
Önceki HaberAylin Aslım ve Tayfası
Sonraki HaberCilveli Meyhane Açılıyor
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.