Mamatikler Yayılıyor Çevre Kazanıyor

Sokak hayvanlarını besleyen otomatlar son zamanlarda hem halk tarafından hem de duyarlı firmalar tarafından oldukça yoğun ilgi görüyor.

Bu sayede hem çevre,hem de sokak hayvanları kazanıyor. Proje Gönüllüleri ‘’ Amacımız toplumda hem geri dönüşüm bilincinin yerleşmesi hem de sokak hayvanlarının ihtiyaçlarının karşılanması,bu sayede yurtdışından çöp ithal eden bir ülke olmaktan kendi atığımızı geri dönüştürüp milli ekonomiye kazandıran bir ülke olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz,mamamatikler sayesinde ülkede geri dönüşüm bilincini alışkanlık haline getirmek istiyoruz’’dedi.

Mamamatikler ile ilgili toplumun her kesiminden oldukça güzel tepkiler ve büyük destek aldıklarını da ifade eden firma yetkilisi destek olan herkese teşekkür etti.

PAYLAŞ
Önceki Haberİstanbul’un en meşhur iki caddesi
Sonraki HaberRed Rex Çayyolu’nda hizmete girdi
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.