Madonna Üçüncü Filmini Çekecek

Ünlü şarkıcı Madonna’nın, Amerikalı bir kız öğrencinin bir Müslümana olan aşkının anlatılacağı üçüncü filmini çekmeye hazırlandığı belirtildi.

Madonna üçüncü yönetmenlik deneyimini Amerikalı yazar Rebecca Walker’ın 2013’te piyasa çıkan ”Ade: Bir Aşk Hikayesi” isimli romanından uyarlanacak filmle yaşayacak.

Kenya’nın sakin bir adasında geçecek olan hikayede, Amerikalı genç bir kız öğrencinin bir Müslümana aşık olması anlatılacak.

Filmin yapımcılığın ise, ”Amerikan Güzeli” filminin de yapımcısı olan Bruce Cohen’in üstlenecek. Madonna, 2008’de Pislik ve Bilgelik (Filth and Wisdom) ve 2011’de W.E filmlerine imza atmıştı.

PAYLAŞ
Önceki HaberHaftasonuna Gripin ile başlayın
Sonraki HaberKırık Plak 28 Mart 2014
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.