Levi’s ile Suya Karşı Durun

Köklü geçmişine bağlı kalarak yenilikçi tasarımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyen Levi’s, su tutmayan kumaştan üretilen yeni 511’i erkeklerin beğenisine sundu. Üretim teknolojisini sürekli yenileyen Levi’s, 511 dar kesim pantolonlarının yeni modellerini, su tutmayan kumaş ile üretti.
California’nın büyüleyici Yosemite Vadisi’ndeki renkler ile 60’lar ve 70’lerdeki Levi’s koleksiyonlarında bulunan kadife pantolonlardan ilham alınarak üretilen 511’in bronz kahve, yanık turuncu, lacivert ve siyah renkleri bulunuyor.
Levi’s’ın kışın kötü hava koşullarını gözönünde bulundurarak inovatif kumaş ile tasarladığı 511’ler, sizlere şıklığın yanında aradığınız konforu sağlayacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberKurtuluş Destanı ANAÇEV Yararına Bu Akşam Sahnede
Sonraki HaberDarüşşafaka Giriş Sınavı İçin Başvurular Başladı
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.