Leonardo Di Caprio 40 yaşında

Hollywood’da genellikle erkek aktörlerin kariyeri 40 yaşında başlar. Ancak Leonardo Di Caprio bunların dışında bir örnek. The New Lassie ile 1989’da henüz 15 yaşında başlayan TV kariyeri 1991 yılında Critters 3 ile sinemaya taşındı. Kariyerini 19-20’li yaşlarda tamamlayan birçok çocuk aktörün aksine, Leonardo Di Caprio her geçen sene oyunculuğuna yeni şeyler kattı. Claire Danes ile başrolü paylaştığı Romeo Juliet ve hemen akabindeki Titanik Leonardo Di Caprio ismini tüm dünyaya ve sinema tarihine altın harflerle yazan yapımlar oldu. Demir Maskeli, Adam, Göklerin Hakimi, Kanlı Elmas, Yalanlar Üstüne, Zindan Adası ve Başlangıç gibi hepsi birbirinden başarılı yapımların içinde yer aldı. Son olarak Para Avcısı ile dikkatler üzerine çeken ve Oscar’a bir kez daha aday olan Leo henüz Oscar’ı alamamış olsa bile, klasik Türk deyişiyle gönüllerin Oscar’ını çoktan kazandı.

11 Kasım itibariyle 40. yaşını kutlayan Leonardo Di Caprio’yu önümüzdeki senelerde de çok iyi yapımlarda nefes kesici aktörlüğüyle göreceğimizden hiç süphemiz yok

PAYLAŞ
Önceki HaberMeşrep’ten Damaresk 3
Sonraki Haber1 Kasım 2014 Fotoğrafları Galeri de
Atılım Üniversitesi Business Administration bölümünden mezun oldu. Profesyonel olarak Buz Hokeyi oynadı ve 13 kez milli formayı giydi. Ansolon Medya çatısı altında AnkaraSosyete.com, Mag Dergisi, Enankara.com, Sportiva ve Pak Spor gibi markaların kuruculuğunu yaptı. 2013 yılında Ansolon Indore Hindistan ofisini açtı. Ansolon'u 1 sene içerisinde Türkiye'nin en büyük iOS geliştiricisi durumuna getirdi. Evli olan Göker IŞIK Eşi ve 4 köpeğiyle birlikte yaşamaktadır.