KÜRATÖR ANKARA’DA KORE SERGİSİ

KÜRATÖR ANKARA’DA KORE SERGİSİ

Sanat bistro konsepti ile Ankara’lı sanat severlere hizmet vermeye başlayan Küratör Ankara, Kore Kültür Merkezi ile ortak bir sanat projesine ev sahipliği yapacak. 13 – 27 Nisan tarihleri arasında ziyarete açık olacak etkinlikte uluslararası arası çağdaş sanatın önemli isimleri olan Güney Koreli sanatçıların eserleri sergilenecek. Eserleri görülecek sanatçılar; Jung Young-Mo, Kim Tae-Jong, Park Hae-Soo, Sun Jong-Hoon, Yang Soon-Young, Kim Yong Moon.

Soon-Young YangŞili Meydanı’nda bulunan Küratör Ankara’da seramik ve resim gibi farklı disiplinlere ait eserlerin incelenebileceği  serginin 13 Nisan’da düzenlenecek kokteylinde ziyaretçiler aynı zamanda Kore mutfağının farklı lezzetlerini tadabilecekler.

Küratör ANKARA

Paris Caddesi N. 76 Şili Meydanı Kavaklıdere Çankaya ANKARA

T. 0312 428 38 10

www.kuratorankara.com
info@kuratorankara.com

Yong-Moon KimYoung-Mo JungHae-Sou Parkküratör 2küratör 1

Tae-Jong Kim

PAYLAŞ
Önceki Haber‘Cümleden öteye bir şehir vardı’ sergisi SALT Ulus’ta
Sonraki HaberANKARA DEVLET OPERA VE BALESİ
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.