Keyf emin ellerde

Turan Güneş Bulvarı’nda hizmet veren Keyf Restaurant gece hayatının yakından tanıdığı Kemal Gültekin’in önderliğinde sezona hızlı bir giriş yaptı.

Atmosferiyle Ankaralıların beğenisini kazanan Keyf Restaurant; Ankara’da birçok başarılı gece mekanını hayata geçiren Kemal Gültekin yönetiminde sezona Serkan Kaya bombası ile giriş yaptı. Gece boyunca mekanı hınca hınç dolduran Ankaralılar Keyf’te çok keyifli bir gece yaşadı.

Pazar hariç haftanın hergünü Ankaralılara hizmet veren mekanın, Haftasonu gerçekleştirilen canlı müzik etkinliklerinin yanı sıra Türk mutfağının seçkin örneklerini Ankaralılar ile buluşturuyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberNo Name Bu akşam kapılarını açıyor
Sonraki HaberFenerbahçe Beşiktaş maçı Ferhunde Konağı’nda
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.