Keşfedilmeyi Bekleme, “Best Model Of Universities”le Geleceğini Belirle!

Sadece üniversiteli gençlere yönelik olarak Türkiye’de düzenlenen ilk ve tek modellik yarışması olan “Best Model of Universities”, duruşu, genel kültürü ve stiliyle tüm Türkiye’ye örnek olacak modelleri arıyor.

Koreografisi ve kamp dönemi yönetimi Öner Evez tarafından gerçekleştirilecek olan “Best Model of Universities”, üniversitede eğitimini aldığı mesleği haricinde profesyonel olarak modellik yapmak isteyen ve keşfedilmeyi bekleyen gençlere kendini gösterme fırsatı sunuyor. Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde üniversiteyi yeni kazanan veya hali hazırda üniversite öğrenimi gören yabancı pasaportlular dâhil tüm gençlerin katılımını hedefleyen yarışmaya 12 Eylül tarihine kadar https://bmuturkey.com/ adresi üzerinden başvuru yapılabiliyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberHayatın Dengesini Bir Fotoğrafla Siz Anlatın
Sonraki HaberKristal Elma Heyecanı İçin Geri Sayım Başladı
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.