Kalpyanı Koyu’nda Yeni Bir Heyecan Başlıyor

Yazar Cathy Cole’un “Kalpyanı Koyu” serisinin ilk kitabı “Yeni Biri” ile okuyucular genç yetişkin edebiyatının romantik sularına bir kez daha yelken açıyor.

Hayali bir İngiliz kasabası olan Kalpyanı Koyu’ndaki bir grup gencin hayatlarına, aşklarına ve sırlarına odaklanan kitap okuyucuda onların maceralarına dahil olma isteği uyandırıyor. Gençlik yaşamlarının karmaşık ama bir o kadar da renkli doğası kitaba yansıyor.

Kitap içerdiği aşk öyküsünün yanı sıra, ilk kitabın başkarakteri Lila’yı çevreleyen gizemle de ilgiyi ayakta tutmayı başarıyor. Cathy Cole’un sözünü sakınmayan, dışa dönük ve ilginç bir karakter olarak yarattığı Lila, geçmişindeki sırlardan kaçmaya çalışırken yeni heyecanlar tadıyor.

Genç okurlar “Yeni Biri” ile Pena Yayınları’nın Kalpyanı Koyu serisine eğlenceli bir başlangıç yapacak ve tüm seriye sahip olmak isteyecekler.

PAYLAŞ
Önceki HaberBeypazarı Sodasına Ödül
Sonraki HaberPanora’da Yaz Geceleri Hareketleniyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.