Jennifer Lawrence Sevgilisinden Kristen Stewart Yüzünden mi Ayrıldı

Adı Chris Martin ile anılan Jennifer Lawrence’ın uzatmalı sevgilisi Nicholas Hoult’tan ayrılmasına sebep olarak Kristen Stewart gösterildi. Stewart’ın, yakın arkadaş olduğu Lawrence’ın sevgilisini elinden aldığı iddia ediliyor.
‘Equals’ isimli filmde birlikte rol alan Stewart ile Hoult’un geçtiğimiz günlerde bir mekanda birlikte çekilmiş fotoğrafı sosyal medyada yayıldı. Bu olayın hemen ardından ise Lawrence, Hoult ile ilişkilerinin bittiğini açıkladı.

InTouch dergisinin haberine göre, Oscarlı yıldız kendisini aşağılanmış hissetmiş ve Hoult’u derhal terk etmiş. Film çekimleri nedeniyle bir süredir Tokyo’da bulunan Hoult ile Stewart ise haklarındaki aşk iddialarını yalanladı. Öte yandan aldatıldığını düşündüğü için kalbi kırık olan Lawrence’ın, bu olayın ardından bir süredir kendisine mesajlar atan Chris Martin’e karşılık verdiği iddia edildi. İlk olarak Mayıs ayında Los Angeles’taki bir partide bir arada görülen Martin ile Lawrence’ın, gizlice görüştüğü ortaya çıkmıştı. Gwyneth Paltrow ile boşanma kararı alan Chris Martin’in, Lawrence’a ciddi şekilde aşık olduğu konuşuluyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberKüçük Dokunuşlar
Sonraki HaberZaferin Güneşi Taurus’ta Doğacak
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.