Irina Shaykh Yaza Hazır

Kolombiya’nın en seçkin mayo markalarından olan Agua Bendita,yeni koleksiyonunun tanıtımını ünlü model Irina Shaykh ile yaptı.

Agua Bendita’nın yeni koleksiyonu, tüm yazı göz alıcı bir şekilde geçirmeniz için tasarlanmış. İhtişamı ve kaliteyi her parçasında hissettiren Agua Bendita, sınırları aşan duruşu ile herkesi kendine hayran bırakıyor.

Ünlü model Irina Shaykh tarafından tanıtılan Agua Bendita’nın 2015 koleksiyonu tam anlamıyla gösterişli, genç ve cıvıl cıvıl. Dinamik yapısını ince düşünülmüş detaylar ile harmanlayarak kumsallara iniyor ve olduğu her yeri kendi ışığıyla aydınlatıyor.

Irina Shaykh ile muhteşem bir uyum yakalayan göz alıcı tasarımlarıyla Agua Bendita, Kolombiya tarzını özgün ve modern bir yaklaşımla birleştiriyor. Yeni sezon koleksiyonunda kullandığı canlı renkler, zarif aksesuarlar ve lazer kesimler ile yazı en gözde sahillerde karşılayacak kadınların dişiliklerini ön plana çıkarmalarını sağlıyor.

700 kişiden oluşan “700 Hearts” ekibi ile el yapımı ürünleri hayata geçiren Agua Bendita, bu özel tasarımlar ile her an göz alıcı olmak isteyen bayanların kendilerini harika hissetmelerini sağlıyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberUmay Villa Yeni Kitabı ile Başkent’te
Sonraki HaberDikkat Birileri İnternetinizi Sömürüyor Olabilir!
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.