iPhone 6 üretimi Temmuz da başlıyor

Akıllı telefonların en önemli isimlerinde Apple iPhone’un yeni versiyonu iPhone 6’nın Temmuz ayında üretim bandına girerek hacimli üretimin başlayacağı ve Eylül ayında ki tanıtıma iyi bir stok ile girileceği söyleniyor.

4,7 ve 5,7 inc ile iki büyük ekran seçeneği ile gelmesi beklenen iPhone 6’nın genel tasarımında uzun kenar çercevelerinin iyice küçüldüğü görülmekte. İç donanımında beklenen güncellemelerinin yanısıra fiziksel olarak da pek çok yenilik ile beklenen iPhone6’nın Apple fanatiklerinin beğenisini kazanıp kazanmayacağı merak konusu. Aşağıda bulunan resimde sırasıyla;

iPhone 5S, iPhone 6 4,7inc, iPhone 6 5,7inc ve iPad Mini bulunuyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkara’nın oyları Ankara Belediye seçimi ile ilgili info grafik yayınladı
Sonraki Haber4 Nisan 2014 Fotoğrafları Galeride
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.