iPhone’a Spor Yaptıran Aksesuar

Teknolojik ve günlük hayatın vazgeçilmezi, spor yaparken bile yanımızdan ayırmak istemediğimiz akıllı telefonlar, çoğu zaman hareketlerimize engel oluyor. Muvit iPhone 5/5S Kol Bandı bu soruna çözüm sunuyor ve spor yaparken telefonunuzu elde veya cepte taşımaktan sizi kurtarıyor.

Modern insanın hayatında spor artık önemli bir yere sahip. İşin en keyifli yanlarından biri spor yaparken müzik dinlemek, ancak bu esnada yanınızda olan akıllı telefonlar eşofmanınızın cebinde ağırlık yapıyor ve hareket kabiliyetinizi kısıtlıyor. Bu duruma karşı çözüm olarak telefonu elinize aldığınızda ise cihazın terden ıslanmasına neden oluyor.

elmasepeti.com’da satışa sunulan Muvit iPhone 5/5S Kol Bandı, sporseverlere bu noktada iyi bir çözüm sunuyor. Muvit iPhone 5/5S Kol Bandı sayesinde, koşu yaparken akıllı telefonunuz kolunuza sabitleniyor ve egzersiz esnasında sizi rahatsız etmediği gibi hareket kabiliyetinizi de kısıtlamıyor. Kulaklıkla da kullanılabilen ve cırt cırtlı bağlantısı sayesinde kolayca takılan, yıkanabilir neopren malzemeden üretilmiş Muvit iPhone 5/5S Kol Bandı, darbeye dayanıklı özelliği sayesinde çarpma ve düşmelere karşı telefonunuzu koruyarak, zarar görmemesini sağlıyor.

PAYLAŞ
Önceki Haber“Akıllı Evler” Geleceğin Mucitlerine Emanet
Sonraki HaberMiranda Biseksüel Fantezilerini Yaşamak İstiyor
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.