Hazırkart kız salak mı?

Kovboy şapkalı Türkiyede dağ bayır gezmedik yer bırakmayan, salak ve kel oğlanın cep numarasını bi türlü alamayan bu salak kızın başına takih kuşu kondu: TARKAN
Aldığı kontürleri telefonuna nasıl yüklemeyi başarabildiği Reha Muhtarın Ateş Hattında tartışılabilecek kadar salak olan bu kız Kapadokya’da karşılaşıp tanıştığı Tarkana numarasını nasıl verdi, öbür oğlan yıllardır değil numarayı kızın adını öğrenemedi.
Tarkan megastar ya garip bi şeyler yapıym bari deyip karlı dağları gezmeye çıkmış tabii bu sırada salak kıza da bi şarkı yazmış, yahu Tarkan bu kız salak ne anlasın senin şarkından, o ancak laylaylom dolaşır adını bile bilmediği oğlanlarla tarlalarda yatar kalkar sonrada yaprağa not bırakır.
Reklamda bu kız sürekli ben özgürüm diyor, tabi özgür olur bu kadar salak bi insanı kim sahiplenir, zaten bekliyorum yeni reklamında İstanbul ne taraf diye bi sorsa da gününü görse…
Yine de farklı bir müzikal-komedi tadında olmuş salakkızla megastar başrollerde.

PAYLAŞ
Önceki HaberGünün Sözü
Sonraki HaberSürpriz !!!
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.