Hayvanseverlere Müjdeli Haber

Hayvanseverler, alışveriş yaparken artık minik dostlarını beraberlerinde getirebilecekler…

Türkiye’de ilk kez Ankara’da AVM’de açılışı gerçekleşecek “Pet Pansiyon” sayesinde, hayvanseverler gözleri arkada kalmadan alışveriş yapabilecekler.

Hayvanseverlerin en büyük sorunlarından biri minik dostları ile diledikleri gibi gezememeleri, alışveriş yapamamalarıdır. Evcil hayvanlarını alışverişe çıkarken evde hapsetmek istemeyenlerin istekleri doğrultusunda Türkiye’de ilk kez bir AVM’de “Pet Pansiyon” kuran Taurus AVM yönetimi, hayvanları konuk etmekle kalmayacak, dileyen ziyaretçilere bakım hizmeti de verecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberDuygulu, Ateşli ve Aşk Dolu Bir Kitap: “Ella ve Micha’nın Geleceği”
Sonraki HaberAmy Willerton Bikinili Yakalandı
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.