Guinness’deki Türk, internette!

INTERNET HERYERDE!!!
Dünyanın en uzun burunlu adamı olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren Mehmet Özyürek, internette ”www.altınburun.com” adlı bir site açtı. henüz kurulma aşamasında olduğunu, site sayesinde kendini daha fazla tanıtma olanağı bulacağını söyledi. Rize’de, 1998 ve 2000 yılllarında Uluslararası Uzun Burun Yarışması’nda, üst üste birinci olan ve 8.8 santimetrelik burnuyla Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başaran Artvinli Mehmet Özyürek, ününü sanal ortama taşıdı.
”Guinness Rekorlar Kitabı’na girdikten sonra insanların bana olan ilgisi daha da arttı. İnternet sitesi sayesinde reklam ya da dizi teklifi alacağımı tahmin ediyorum.” derken,
Guinness tarafından kendisine verilen sertifikayı yanından hiç ayırmadığını sözlerine ekledi.
(aa)

PAYLAŞ
Önceki HaberKashmere
Sonraki HaberKalbe Giden Yol Mideden Geçiyor?!
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.