GÖRKEMLİ ÖDÜL TÖRENİ’NDE KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Tomsfed’in organize ettiği 2003 Şampiyonlar Gecesi 14 Aralık Pazar gecesi Hilton Convention Center’da gerçekleştirildi. Geceye başta Mümtaz Tahincioğlu olmak üzere camianın önde gelen tüm isimleri katıldı. Kokteylle başlayan gecede, alt katta şampiyon otomobiller sergilenirken, Ercan Kazaz”ın gelecek yıl yarışacağı Citroen C2”nin yol versiyonu VTR de ilgi çekti. Kokteylle başlayan gecede, alt katta şampiyon otomobiller sergilenirken, Ercan Kazaz’ın gelecek yıl yarışacağı Citroen C2’nin yol versiyonu VTR de ilgi çekti.

Mümtaz Tahincioğlu yemekli ödül töreninin açılış konuşmasında hem Antalya’daki WRC organizasyonunda, hem de F1 Türkiye Grand Prix’si için çalışan herkese teşekkür etti. Daha sonra ilk kez bir Türk yarış otomobilini dünya parkurlarına taşıyan Saffet Üçüncü’ye bir teşekkür plaketi verildi. Tofaş’tan ayrılan ve Doğuş Motosport’ta göreve başlayan Üçüncü’ye verilen bu plaket, TOMSFED’ün minnettarlığını göstermesi açısından çok anlamlıyıd. Kulüp Başkanlarına verilen plaketlerden sonra branşlarında dereceye giren yarışmacılara kupaları teslim edildi. Sibel Tüzün’ün de şarkılarıyla renklendirdiği gecede Türkiye Ralli Şampiyonu ve Super 1600 Şampiyonu olan Volkan Işık, A/8 birincisi olan Serkan Yazıcı, Ralli Takımlar birincisi Atölye Kazaz adına Ercan Kazaz, Pist Gr.A Şampiyonu olan Ethem Genim, Formula 3 şampiyonu Mehmet Kasap gibi isimler alkışlar arasında kuplarına kavuştu. Karting Türkiye Şampiyonu olan Rauf Denktaş ise geceye katılmadı.

PAYLAŞ
Önceki HaberMeksika tarzı eğlence
Sonraki HaberFIA TEST SÜRÜŞLERİNİ YASAKLADI
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.