Gökhan Kırdar – Keyf / Pleasure

Gökhan Kırdar”ın 2003 yılında Amerika”daki IFB Film Festivali”nde en iyi film seçilen “Crude”un orijinal müziklerine yer verdiği KEYF/PLEASURE isimli albümü yayınlandı. Loopus Entertainment yapımcılığında ve EMI genel dağıtımcılığında yayınlanan albümde 14 parça yer alıyor. İstanbul”dan Doğu Beyazıt”a ve oradan da Amerika”ya kadar uzanan ruhsal bir yolculuğun albümü olan “Keyf”teki tüm müzik ve düzenlemeler Gökhan Kırdar”a ait. Albümde sanatçıya keman ve ud virtüözü Ömer Öcal eşlik ediyor. Gökhan Kırdar’ın 2003 yılında Amerika’daki IFB Film Festivali’nde en iyi film seçilen “Crude”un orijinal müziklerine yer verdiği KEYF/PLEASURE isimli albümü yayınlandı.
Loopus Entertainment yapımcılığında ve EMI genel dağıtımcılığında yayınlanan albümde 14 parça yer alıyor. İstanbul’dan Doğu Beyazıt’a ve oradan da Amerika’ya kadar uzanan ruhsal bir yolculuğun albümü olan “Keyf”teki tüm müzik ve düzenlemeler Gökhan Kırdar’a ait. Albümde sanatçıya keman ve ud virtüözü Ömer Öcal eşlik ediyor.
Kayıtları bir yıl önce tamamlanan albümde yer alan birçok çalışma, 2003 yılında Amerika’daki IFB Film Festivali’nde en iyi film seçilen “Crude”un orijinal müzikleri olarak kullanıldı. Gökhan Kırdar’ın KEYF/PLEASURE albümü ile aynı zamanda “Kurtlar Vadisi” isimli dizinin müzikleride piyasaya çıkıyor.
Albümde yer alan parcalar ise şöyle:
1. Last Twins
2. Scurry Bag
3. Days In Days
4. Home
5. Road Trip
6. Pleasure
7. Motel Mardin
8. Monestry Of East
9. Furs Han
10. Sofra
11. High Mountains
12. Zikr-In
13. Toilet Paper
14. Anyone’s Back

PAYLAŞ
Önceki HaberCinsel yaşamdaki tehlikeler
Sonraki HaberBu hafta gösterime girenler
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.