GENT Saatler ile Bordo Tutkusu

GENT Saatler ile Bordo Tutkusu

Stil sahibi erkekler, siyahın tahtına göz diken bordo ve capcanlı kırmızı renklerin vurgulandığı So CHIC…GENT saatler ile daha dikkat çekici kombinlere imza atıyor.
Sıra dışı renklerin özgün tasarımlar ile birleştiği So CHIC…GENT saatler, trend takipçisi erkeklerin stiline öncülük ediyor. Şehirli erkekler, günlük ya da klasik giyimde bordonun ağırlığının ya da kırmızının enerjisinin kullanıldığı So CHIC…GENT saatler ile vurucu bir etki yaratıyor.
Erkek saat modasına yeni bir soluk getiren So CHIC…GENT, alternatif renk ve kasa çeşitleriyle So CHIC… mağazalarında erkeklerin beğenisine sunuluyor.

Önceki HaberAtılım Fest 2014 Başlıyor
Sonraki HaberCountry Tarzın Vazgeçilmez Adresi Koskar Mobilya
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.

YORUM YOK