Geleneksel Türkiye Tenis Turnuvası Sona Erdi

Ankara’da yabancı misyon mensuplarına yönelik düzenlenen 5. Geleneksel Türkiye Tenis Turnuvası sonuçlandı.
Guinness rekorlarına imza atan Onur Tümer ve MTL Organizasyon tarafından organize edilen turnuvaya davet edilen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Tenis Federasyonu Başkanı Osman Tural şampiyon oldu.
Çınar&Çınar Hukuk Bürosu tarafından düzenlenen, Norveç Büyükelçiliği’nin ev sahibi olduğu turnuvanın nefesleri kesen mücadelelere tanık olduğunu belirten MTL Organizasyon Yetkilisi Berk Mertel, “İki hafta boyunca süren turnuvadan çok keyif aldık. Tüm katılımcıları gösterdikleri üstün performanstan ötürü tebrik ediyor ve kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.
Ödül töreni sonrasında düzenlenen barbekü partisinde bir araya gelen katılımcılar, canlı müzik yapan “İnadına Blues” grubunun müzikleriyle keyifli dakikalar yaşadı.

PAYLAŞ
Önceki HaberSushico Uzakdoğu Yemeklerinin 1 numaralı tercihi
Sonraki HaberGri Mevsimi
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.