Geçmişe Dönüş Rush Sıra Dışı Parti 2002 Yılı

Arjantin Caddesi’nin mekanlarla dolup taştığı Filistin Caddesi’nin ise Arjantin’in gölgesinde kaldığı yılllar. Filistin Caddesi’nde neredeyse hiç mekan yok. Bir tanesi hariç; Rush.

Rush 2002 yılında hem Restaurant hem de Club olarak hizmet veren bir mekandı. Zamanında oldukça popüler olan mekanın bu fotoğrafları Cabaret Night gecesinden.  Tıklım tıklım dolu olan gecenin kuşkusuz en dikkat çeken yanı erkek ve kadın dansçılardı. Rush, günümüzde Balıkçı Rüzgarı olarak hizmet veren ve geçtiğimiz yıllarda  Portobello ve By Nihat gibi mekanlara da ev sahipliği yapmış binada hizmet veriyordu. Zamanla popülerliğini yitiren mekan mazideki mekanlar arasındaki yerini almış oldu.

 

 

PAYLAŞ
Önceki Haber4 Nisan 2015 Fotoğrafları Galeri de
Sonraki HaberChakra Live 24 Nisan’da Ankaralılar ile buluşuyor
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.