Gazisomanpaşa’da Yol Çöktü

Ankara’da Gaziosmanpaşa ve Kırkonaklar Mahallelerini birbirine bağlayan arka yol çöktü.

Ankaralıların genellikle kestirme olarak kullandığı ve Gaziosmanpaşa Uğur Mumcu Caddesi’nin sonundan Köroğlu İşkembecesinin önünden gidilerek Kırkonaklar mahallesine bağlanan yol bugün çöktü.

Halihazırda tehlike arzeden ve hemen yan tarafı uçurum olan yolun çöküş sebebi tam olarak bilinmese de yolun alt tarafında yapılan harfiyatın çökme nedeni olabileceği belirtiliyor. Yol şu an için trafiğe kapalı ve tekrar aktif duruma gelmesi zaman alacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberŞırnak’ta talihsiz kaza: 1 polis şehit!
Sonraki HaberGerçek Kapıcılar kralının mirası olay oldu!
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.