Fruit and the City’den sevdiklerinize meyveli hediye!

Sevdiklerinize hep aynı hediyeleri almaktan ve bunun için dükkan dükkan dolaşmaktan sıkıldınız mı? O zaman size güzel, sağlıklı ve hesaplı bir önerimiz var: FRUIT and the CITY. Sevdiklerinizin doğumgünü, yıldönümü gibi özel günlerinde, geçmiş olsun dileklerinizi iletmek veya özür dilemek için ve hatta çalıştığınız firma yetkililerine iş ilişkilerinizi güçlendirmek için meyve ve çikolatalarla süslenmiş Meyve Buketleri yolayabilirsiniz.

Ankara’da hizmet vermeye başlayan İstanbul merkezli ‘Fruit and the City’ sizlere özel ve zevkinize uygun seçenekleri çok uygun fiyatlara sunuyor. Hijyenik mutfağı, güleryüzlü personeli ve günlük taptaze meyveleri ile ev yapımı özel tarifli çikolata soslarıyla sizlere şimdiye kadar belki de hiç tatmadığınız lezzetleri damağınızda bırakıyor. Yurtdışından özel getirtilen mutfak gereçleriyle yapılan bu meyveli buketleri ve sürpriz süslemeleri yerinde görmek isterseniz Fruit and the City’nin adresi Sancak Mahallesi Tiflis Caddesi (12. Cad) No:23/B Yıldız/Çankaya. Tel: 0(312) 438 60 52 Gsm:(0555) 974 16 11.

PAYLAŞ
Önceki HaberSalata Ayrıcalıklar Dünyası
Sonraki HaberYeni Yepyeni AnkaraSosyete.com’a Hoşgeldiniz
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.