FOREVER NEW’DEN PRENSES ŞIKLIĞI

FOREVER NEW’DEN PRENSES ŞIKLIĞI

Dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön veren Avustralyalı giyim markası Forever New’in göz alıcı yeni koleksiyonu Park Avenue Princess, şehirli kadına kendisini prenses gibi hissettiriyor. Gece ve gündüz, günün her anına uyum sağlayan elbiseler size tüm gün şık ve rahat bir stil sunuyor.

Şehirli kadının zarafetini yansıtan koleksiyonun ana hatlarını çiçek baskılar ve uçuşan elbiseler oluşturuyor. Şık elbiseler, tulumlar ile aplike detaylar, danteller, çiçekler ve brokar baskılar, yeni sezon için güncellenmiş modern siluetler, gece ve gündüz kadınsı görünmenizi sağlayacak.

Adını New York’un alışveriş mağazalarıyla ünlü Park Avenue bulvarından alan Forever New’in yeni koleksiyonunda, özel davetlerin yıldızı olmak isteyen kadınlar da unutulmadı. Pastel renklerde tasarlanan elbiselerle katıldığınız davetlerde çevrenizdekileri şıklığınızla büyüleyeceksiniz.

Prensesleri kıskandıracak elbisenizin en dikkat çekici unsuru ise yüksek topuklu ya da bilekten bağlamalı ayakkabılar olacak. Uygun renklerle kombinleyebileceğiniz clutchlar ve büyük ebatlı koldan askılı çantalardan biriyle şıklığınızı tamamlayacaksınız. Seçeceğiniz toz pastel veya monokromatik tonlu aksesuarlar ise gün boyu size elegan bir esinti vererek kadınsı hissettirecek.

 

Önceki HaberSonunda Bu da Oldu: “Dokunmatik Musluk”
Sonraki Haber“Öğrencinin Yatacak Yeri Yok”
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.

YORUM YOK