Eskiyi Getir, Yeni Götür…

Dünyaca ünlü kozmetik zinciri Sephora, kozmetik severleri mutlu edecek “Eskiyi getir, yeniyi götür” kampanyasına bu yılda devam ediyor. 30 Eylül – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında tüm Sephora mağazalarında geçerli olacak “Eskiyi getir, yeniyi götür” kampanyası ile eski makyaj ürününü getirenler, Made in Sephora markalı dilediği makyaj ürününe %30 indirimle sahip olma fırsatını yakalıyor.
Sephora dışında herhangi bir markaya ait eski makyaj ürününü getiren makyaj tutkunları, yepyeni Made in Sephora markalı makyaj ürüne kavuşuyor. Kampanyadan yararlanmak için Sephora sadakat kart sahibi olmak veya alışveriş anında sadakat kart açtırmak yeterli oluyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberBaşkent’te Konserler Bayramda da Hız Kesmiyor
Sonraki HaberTAKILARIN DAYANILMAZ CAZİBESİ
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.