En Organize Düğün

En Organize Düğün

SAK Organizasyon’un kurucusu Alper Kendirli ve özel bir şirkette tercümanlık yapan Begüm Uğur 4 Kasım 2011 gecesi Swissotel’de düzenlenen çok özel bir davet ile dünya evine girdi. Alper Kendirli’nin organizasyon’daki tecrübesi Düğün gecesine her hali ile yansımıştı. Tamamen beyazlara bürünen Swissotel Balo Salo’nun da Ankara’nın seçkin davetlileri genç çifti yalnız bırakmadı.

2 senedir devam eden beraberliklerinin evlilik yolundaki ilk adımını Ekim ayında nişan yüzüklerini takarak atan çift 4 Kasım 2011 gecesi gerçekleşen davetteki yüksek sesli Evet’leri ile bu güzel geceyi taçlandırmış oldu. Çift balayı tatili için Antalya’yı tercih etti.

Swissotel’deki davet kokteyl ile başlarken ilerleyen zamanda konuklar balo salonuna geçti. Nikahın şahitliklerini Ahmet Çavuşoğlu, Aydın Güler, Kazım Özal ve Mebuse Uğur yaparken, Sahne’de ise Ankaralıların yakından tanıdığı Ersan ve Kerem genç çifti ve konukları doyasıya eğlendirdi. AnkaraSosyete.com olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Düğünün Tüm Fotoğrafları İçin Tıklayınız

Önceki HaberFatih Ürek Şaziye’de
Sonraki Haber4 Kasım Fotoğrafları Galeri de
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.

YORUM YOK