El Yapımı Grado e Serisi Kulaklıklar ile Pürüzsüz Ses Kalitesi

Tamamen el yapımı Grado marka kulaklıklar, kulaklık boşluğundaki çınlamayı engelleyen yapısıyla mükemmel ses kalitesi sunuyor.

Üretiminde maun ağacı kullanılan Grado e Serisi, seste bozulmaların azaltılması ve daha dengeli seslerin elde edilmesi konusunda üst seviye performans gösteriyor. Fazla enerjiyi emen, Grado tescilli Space Black Polikarbonat malzeme ise çok daha net bir ton elde etmek üzere e Serisi kulaklıklarda yer alıyor.

Yeryüzündeki en pahalı doğal metal olan rodyum kullanılarak, bağlantı noktalarında gerçekleşebilecek aşınmaların ve dolayısıyla seste yaşanabilecek istenmeyen pürüzlerinönlendiği Grado e serisi, Grado Labs’ın 60 yılı aşan tecrübesinin bir yansıması.

Ses kalitesini ve kullanıcı memnuniyetini artırmak için kullanılan materyallerin yanı sıra tasarımıyla da dikkat çeken Grado e Serisi’nde geleneksel arkası açık tasarım aynen korunuyor.

İster oyun oynayın, ister müzik dinleyin, mükemmel orantılanmış, stüdyo kalitesinde, bas ve tiz sesleri tüm detaylarıyla sunan Grado’nun özel e serisine elmasepeti.com’dan ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki HaberESTETİĞİM, ORGANİĞİM…
Sonraki HaberCheckin Coşkun Koyuncu ile kapılarını Ankaralılara açıyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.