Eglenceye Biletsiz Kalmayin

Ankarada 02.02. Cuma ve 03.02. Cumartesi günlerinin en gözde aktivitesi olarak, Anatolia Showland te Anadolu Ateşinin muhteşem sahne performansı yer alacak saat 21:00 başlayacak olan programa büyük ilgi var. Diğer bir etkinlik ise Ankara Sanat Tiyatrosun da Kitap Kurtları adlı tiyatro oyununda, 03-12 yaş grubu çocuklara kitap sevginin anlatıldığı insanın okuyarak davranışlarının değişebileceğini anlatan güzel bir oyun.
Diğer bir aktivite ise eğlence hayatı ile ilgili Ankarasosyete.comÂ’un… … Gate 66 da her Cuma düzenlediği partileri, bu Cuma da oldukça güzel bir organizasyona ev sahipliği yapacak. Partinin adı “Hollywood Party” eğlenceyi sınırsız yaşamak isteyenlere duyurulur. Çakkıdı Club de ise Deniz Tepetaş djÂ’lik yaparak Cuma gecesini renklendirenler arasında. Cumartesi gecesi eğlence sektörüne girecek olan A Plus açılışını yapacak. DjÂ’lerin ve perküsyon şovların olacağı açılışta eğlenceye yerinizi ayırtın. HaftaÂ’nın son aktivitesi ise Saklıkent de Ankarasosyete.com sponsorluğunda Marco V trance müzik yapacak. Dj Darkman ve TeomanÂ’ın da canlı performans sergileyeceği gece Saklıkent de yer yerinden oynayacak. Biletler “Biletix” de.

PAYLAŞ
Önceki HaberSevgiline Sesini Ankarasosyete.com Ile Duyur
Sonraki HaberAnkarasosyete.comÂ’dan, Hollywood Partisi
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.