Eglence ASKinaÂ…14 Subat

Bu Çarşaba, günün erken saatlerinde caddelerde ve sokaklarda başlamıştı Aşk. Akşam saatlerine doğru ise herkes sevgilisini alıp romantik bir gece tercih ederken, kimisi ise şarkılara tempo tutarak deliler gibi eğlendi. AnkaraÂ’nın gözde restoran ve eğlence konseptlerinde dolu dolu bir aşk yaşanırken Ankarasosyete.com olarak gecenin nabzını tuttuk. Şimdi bir göz atalım Ankara gecelerinde aşklar nasıl yaşanmış. İlk olarak Boxer by WokÂ’dayız. AnkaraÂ’nın kalite deyince akla gelen mekanında alt kat fazla rağbet görmezken, restoran kısmında oldukça romantik dakikalar yaşanmaktaydı. Canlı müziğin olduğu mekanda slow şarkılar aşıkların dansları ile geceye renk kattı. Verre Angelo Restoran da ise romantizm doruk noktalardaydı. Oldukça güzel bir atmosferde yemeklerini ve şaraplarını yudumlayan çiftler keman eşliğinde doyumsuz bir gece geçirdi. Yeşil Vadi (Green Valley) de Sinem Öztop ve Grup İksir… bir birinden güzel parçalar ile anlamlı gecede çiftlere doyumsuz dakikalar yaşattı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Pop Star Özer sahneye çıkarak güzel geceye şarkıları ile aşk kattı. Nyx de ise Kareoke gecesi tüm çiftlerin şarkı söylemesini sağladı. Oldukça güzel bir atmosferde aşklarını tazeleyen çiftler gece boyunca çılgınca eğlendi. Overall ise sevilen sanatçı NevÂ’i ağırladı. Birbirinden güzel parçaları ile geceye renk katan sanatçı sevenlerine güzel anlar yaşattı. Oldukça kalabalık olan mekan geceyi güzel bir şekilde kapattı. Meşrep Meyhane de ise yer yerinden oynuyordu. Eğlencenin masaların üzerinde yaşandığı mekanda Cevdet şarkıları ile geceye renk kattı. Oldukça kalabalık olan mekan hizmeti ve güler yüzü ile adından sıkça söz ettirecek gibi. AşkÂ’ın en üst seviyelerde yaşandığı bir diğer mekan ise Atakule Kubbe Restorandı. Muhteşem bir atmosferde sevgilileri ağırlayan mekan da yine güler yüz ön plandaydı. Asansör görevlisinin bile şair olduğu gecede aşıklar doyumsuz bir gece yaşadı. Mayday ise Aslıhan ve EmrahÂ’ın muhteşem sahne performansı ile az ama öz bir gece geçirdi. Salata Mesa ise kalitesi ile yine ön plandaydı. Levent ve GözdeÂ’nin şarkıları ile aşıkları ağırlayan mekan kalp süslemeleri ile aşkın simgesini daha belirgin bir halde vurguladı.
Özel gecede Ankaralıların yalnız bırakmadığı ve mekanın içerisinde adım atmakta zorlandığımız Laila da ise son albümü ile büyük çıkış yakalayan Rober Hatemo sevenlerine muhteşem bir gece yaşattı. Sempatik tavırları ile oldukça beğeni toplayan sanatçı Sevgililer Gününü karnavala çevirdi. Tunus CaddesiÂ’nde bulunan Pruva da ise Levent Ünal çiftlere doyumsuz saatler yaşattı. Güler yüzlü hizmeti ile müşterilerine güzel bir hizmet sunan Pruva da eğlence geç saatlere kadar sürdü. Gecenin ilerleyen saatlerinde uğradığımız Gate 66 içerisinde ise sadece Aşk kokusu vardı.Vodka da ise Ankaralıların vazgeçemediği sanatçı Ersan birbirinjden güzel parçaları ile eğlence severleri coşturdu. Mischa ve A Plus ise gecenin iyileri arasındaydı. Gecenin geç saatleri olmasından dolayı fazla bir kişinin kalmadığı mekanlarda Sevginin en belirgin olduğu bir 14 Şubat da aldığımız birbirinden renkli kareler ve yazılarımızla son buldu.

PAYLAŞ
Önceki HaberKimi yapar kimi bakar ?
Sonraki HaberLost Hill Bilkent 3 de Açiliyor
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.