Efsanevi Sarışın Başkent’te

Audi Art Project kapsamında Doğuş Oto Çankaya Audi Showroom’unda düzenlenen sergide Hollywood’un efsanevi sarışını Marilyn Monroe’nun hayatını kaybetmeden 6 hafta önce çekilen 30 fotoğrafı 31 Ekim-30 Kasım tarihleri arasında Ankaralı Sanatseverler ile buluşuyor

Audi, Türkiye ve dünyada sanata her platformda destek vermeye devam ediyor.
Markanın Ankara sanat dünyasına dinamizm ve benzersiz etkinlikler katma hedefiyle başkente özel hayata geçirdiği Audi Art Project, ilk sergiyle start aldı.

Doğuş Oto Çankaya Audi Showroom’unda, ziyarete açılan Marilyn Monroe fotoğraf sergisinde, Hollywood’un efsane isminin 1962 yılında hayatını kaybetmeden 6 hafta önce ünlü ABD’li fotoğrafçı Bert Stern tarafından çekilen 30 fotoğrafı sergileniyor.

Sanat eleştirmeni İbrahim Karaoğlu ve ART 350 galerisi yöneticisi Ferhat Yeter’in küratörlüğünde düzenlenen sergi, Audi’nin teknoloji dünyası ile sanatın duygusal dokunuşunu bir araya getiriyor. Sergi kapsamında, İbrahim Karaoğlu’nun Marilyn Monroe’yu anlattığı “Hep Işıldayan” adlı kitabı da davetliler ile buluşuyor.

31 Ekim’de, Ankara sanat ve cemiyet hayatının seçkin isimlerinin katıldığı bir kokteyl ile açılan sergi, 30 Kasım’a kadar ücretsiz ziyaret edilebilecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberSalata 18 Ekim 2014
Sonraki HaberNISSAN QASHQAI SAHİBİ OLANLAR YERİNDE DURAMAYACAK
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.