ECOMAC YILIN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

İstanbul Hilton Convention Center’da 14. sü düzenlenen Türkiye Spor Adamları Ödül Töreninde Timtaş Yönetim A.Ş. ECOMAC markası ile 2015 yılı Sosyal Sorumluluk özel ödülüne layık görüldü.

21 Aralık 2015 Pazartesi günü spor, iş, siyaset ve sanat dünyasından çok sayıda davetlinin katıldığı programda Milan’ın eski teknik direktörü İtalyan Alberto Zaccheroni, Beşiktaş’ın eski efsane oyuncusu Daniel Amokachi, Stuttgart’ın sportif direktörü eski Alman futbolcu Fredi Bobiç gibi ünlüler ödül aldı.

Programda 2015 yılında hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Timtaş Yönetim A.Ş. üretimini gerçekleştirdiği ECOMAC markalı ürünler ile yılın Sosyal Sorumluluk Projesi Özel Ödülüne layık görüldü.

Timtaş Yönetim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akay yaptığı açıklamada “pet şişe, cam şişe ve pil gibi geri dönüştürülebilir ambalaj atıklarının ödüllendirme sistemi ile milli ekonomiye kazandırılması amacı ile üretimini yaptıkları ECOMAC otomatları hakkında bilgi verdi. Akay halen 3 tip otomat ürettiklerini ECOMAC 1001’ in atık atıldığında ödül olarak sokak hayvanlarına mama verdiğini, ECOMAC 1002’nin atık atıldığında öğrencilere kalem verdiğini, ECOMAC 1003’ ün atık atıldığında ödül kuponu verdiğini söyledi. ECOMAC’ lar sayesinde insanlara hayvan sevgisini aşıladıklarını, çocuklara çevre bilincini ve geri dönüşümün önemini öğrettiklerini söyleyen Timtaş Yönetim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akay tüm otomatlarının çevre dostu olduğunu, güneş enerjisi ile çalıştığını söyledi.

PAYLAŞ
Önceki HaberRaving George a.k.a Charlotte de Witte 25 Aralık 2015 gecesi Kite’da
Sonraki HaberCrank Yılbaşı 2016
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.