Eagles Coffee Dora Park Villaları Çayyolu’nda açılıyor

Eagles Coffee 19 Nisan 2015 Pazar günü Çayyolu’nda Ankaralıların hizmetine giriyor. Studio Garage Mimarlık tarafından hayata geçirilen mekanın sahibesi Arzu Kocaadam’ın hizmet sektörüne ilk adımı olacak Eagles Coffee & Patisserie hem mimari açıdan hem de lezzet açısından özenilerek hazırlandı.

Profesyonel lezzet uzmanları tarafından hazırlanan menüsü ile oldukça iddialı bir mekan haline gelen Eagles, detoks içecekleri, güne başlarken enerjik kahvaltısı, gün içinde unutulmaya yüz tutan hamur işleri, 40 yıllık hatır konseptinin yanı sıra özel tatlıları ile Ankaralıların vazgeçilmezi olmaya aday. Hafta sonları yöresel tatların yer alacağı serpme kahvaltı ise mekanın olmazsa olmazları arasında.

Ahmet Taner Kışlalı Caddesi üzerinde yer alan Dora Park Villaları 1/C de hizmet verecek Eagles 19 Nisan 2015 Pazar günü 14:30 da açılışını gerçekleştirecek.

 

eagles-davetiye

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkara’nın İlk Tematik Çiftliği Açılıyor
Sonraki Haber4 Nisan 2015 Fotoğrafları Galeri de
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.