DISNEYLAND’A GİTMEYE HAZIR MISINIZ?

Tasarımlarını yeni gençlerin ihtiyaçlarına göre şekillendiren Newjoy’un yaz kampanyası minikleri çok sevindirecek. 30 Haziran’a kadar Newjoy mağazalarından alışveriş yapan bir çocuk,ailesiyle birlikte Disneyland seyahati kazanacak!

“Tasarımda önce sağlık ve güvenlik” felsefesi ile yola çıkan, bebek, çocuk ve genç odası mobilya markası Newjoy’un yaz kampanyası 30 Haziran 2015 tarihine dek geçerli. Yaz Kampanyası’ndaçocuklar, hem ekstra KDV indirimlerden yararlanacak hem de her 1000 TL’lik alışverişle çekilişe katılıp, 7’den 70’e herkesin hayali olan Disneyland seyahati veya 10 adet Ipad Mini’den birini kazanma şansı elde edecek.

Milli Piyango İdaresinin izniyle düzenlenen yarışmanın çekiliş sonucu 20 Temmuz’da firmanın web sitesi, gazeteler ve sosyal medya vasıtasıyla ilan edilecek.

Newjoy Ankara Mağazaları:
Natavega AVM Newjoy: Akşemsettin Mah. 2308 Sok. No: 106/A Natavega AVM Mamak /Ankara
Siteler Newjoy : Karacakaya Cad. Çalım Sok. No:13 Siteler Altındağ / Ankara

PAYLAŞ
Önceki HaberBaşkent’te Klasik Otomobil Rallisi Başlıyor
Sonraki HaberBAYKAL SARAN OYUNCULUK ÖDÜLÜ FULYA KOÇAK’IN
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.