Diplomasi Camiası Dünyagöz’de Buluştu

Ankaralıların göz ve göz çevresi sağlığındaki sorunlarına dünya standartlarında çözümler getiren Dünyagöz Ankara’da gerçekleştirilen organizasyona 18 ülkenin büyükelçi ve diplomat eşleri katılım gösterdi. Dünyagöz Ankara Bölge Direktörü Hüseyin Kılavuz’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltının ardından davetliler, Doç. Dr. Altuğ Çetinkaya’nın göz estetiği ile ilgili bilgiler paylaştığı seminere katılım gösterdiler.

Dünyagöz Ankara’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltı-seminer organizasyonuna ABD, Almanya, İspanya, Polonya ve Lüksemburglu diplomatların eşlerinin yanı sıra, Romanya Büyükelçiliğinden Lavinia Ochea, Meksika Büyükelçiliğinden Adriana Cordova ve Panama Büyükelçiliğinden Esther Arias de Miranda katılım gösterdiler. Dünyagöz Ankara’nın 10. katından keyfini çıkardıkları Ankara manzarası eşliğinde bolca sohbet eden davetliler, kahvaltının ardından Doç. Dr. Altuğ Çetinkaya’nın anlatımıyla gerçekleştirilen ‘Göz Estetiği Semineri’ne katıldılar. Ameliyatlı ve ameliyatsız olarak göz çevresine uygulanan estetik müdahaleler ile ilgili bilgileri İngilizce olarak paylaşan Doç. Dr. Çetinkaya, katılımcıların sorularını da yanıtladı.

Ankara’da görevli olarak bulunan büyükelçi ve diplomat eşlerinin konuk olduğu organizasyonla ilgili açıklamada bulunan Dünyagöz Ankara Bölge Direktörü Hüseyin Kılavuz, “Bugün ülkemizde bulunan ve kendi ülkelerinin temsil görevini üstlenen değerli büyükelçi ve diplomatlarımızın eşleriyle bir araya gelerek keyifli bir kahvaltı gerçekleştirdik. Çok değerli katılımcılarımızın bulunduğu bu organizasyonda hem keyifli bir sohbet gerçekleştirdik hem de göz estetiği konusunda önemli bilgiler paylaştık. İlerleyen dönemlerde de bu tür etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Katılan ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Dünyagöz Hastaneler Grubu Hakkında: 1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, günde 8.000 poliklinik ve 1.000 ameliyat kapasitesiyle yurt içi ve yurt dışında toplam 25 ayrı noktada ilkeli sağlık hizmeti veriyor. Dünyagöz; sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 300 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 2500’e yakın personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede dünyanın sayılı merkezleri arasında yerini aldı. Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Tekirdağ, Bursa, Konya, Sakarya ve Gaziantep’te olmak üzere 11 ayrı ilde 20 şube ve yurt dışında Almanya’nın Frankfurt ve Köln, Gürcistan’ın Tiflis, Azerbaycan’ın Bakü ve Hollanda’nın Amsterdam şehirlerinde olmak üzere 5 ayrı noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin Avrupa’daki ilk ve en büyük yatırımını Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirdi. Yatırımlarına aynı hızla devam edecek olup 2017’de İzmir’deki yeni merkez ile birlikte daha geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefleyen grup, Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 107 ayrı yabancı ülkesinden yılda yaklaşık 96 bin hastaya hizmet veriyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberYerinizi Alın
Sonraki HaberSADES ve Bonigiovi Acoustics’ten İleri Seviye Oyuncu Kulaklıkları
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.