Dikkat Video Çıkabilir!

AnkaraSosyete.com olarak her zaman son teknolojiyi takip ederek hizmet ve servislerimizde üye ve ziyaretçilerimize en iyi vermeye çalışıyoruz. Bunda Ankarasosyete.com ailesi olarak kişisel teknoloji merakımızında payı büyük. AnkaraSosyete.com olarak 2009 yılında son teknoloji Sony HD kameralarımızla fotoğraf galerimizin yanına HD kalitede video galerimizide ekledik. Videolarımız büyük ilgi gördü isteyen HD izledi isteyen daha hızlı yüklesin dedi normal formatta izledi.

Haberimizin başlığına gelirsek, bu hafta Cuma gecesinden itibaren yeni foto makinamızla yola koyulduk. Giriş seviyesi ve hobi kullanıcıların foto makinalarında senelerdir bulunan video özelliği son 1 yıl içerisinde DSLR dediğimiz yarı-profesyonel ve profesyonel makinalarında içerisine girdi. Artık fotoğrafçılarımıza poz verirken flaş patlamıyorsa bilinki video çekimi yapılıyor. Özellikle sahne alan Ankara’nın değerli sanatçıları tabiiki videolarımızın odak noktası. Sahnede diledikleri gibi programlarına devam edebilirler. Hafta başındada en iyi HD kalitesiyle kendi performanslarını izleyebilirler. Pazartesi’den itibaren en güncel videolar yine Ankara Sosyete TV video bölümümüzde.

PAYLAŞ
Önceki HaberChristmas Party @ Eat’n Joy
Sonraki HaberFoto Galeri’de 27 Aralık 2010 Cumadan 300’ü aşkın fotoğraf
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.