Densifique ile Saçlar Eski Yoğunluğuna Geri Dönüyor

Densifique ile Saçlar Eski Yoğunluğuna Geri Dönüyor

Saç yoğunluğundaki azalma kadınların en önemli saç sorunlarından biri. Farklı ürünler kullanarak çözüm yolu aramak dışında uygulanan saç spreyi ile kabartmaya çalışmak, saçları aralıklarla sallamak gibi yüzeysel çözümler de saçlara zamanla zarar veriyor. Bu uygulamalar, yoğunluk sorununun yanında saç tellerinin güçsüzleşerek kopması ve sağlıksız bir saç derisinin oluşması gibi dermatolojik problemlere de neden oluyor. Kerastase geliştirdiği kök hücrelere etki ederek saç kalınlığı sağlayan Densifique formülü ile saçlarda anında yoğunlaştırıcı bir etki sağlanıyor ve yeni oluşan saç telleri daha kalın oluyor.
3 ay boyunca günlük kullanımda etkisi kanıtlanan Kerastase Densifique serisi, şampuandan saç şekillendirmeye kadar saç bakımının her anında etkili oluyor. Saç diplerinde ve saç tellerinde derinlemesine etkili Densifique 4 adımda sonuca ulaştırıyor:

1- Yoğunluk kazandıran saç banyosu

2- Densifique maske ile yoğunluk ve esneklik kazanan saçlar

3- Saçın gençlik belirtilerini destekleyen aktioksidan serum Densifique Serum Jeunesse

4- Saç tellerinde dolgunluk sağlayan Densimorphose köpük bakım

Yeni Saç Oluşumu İçin “Serum”

Kerastase Densifique yeni saç oluşumunu destekleyen serum ile daha yoğun, hacimli, dolgun ve parlak saçlar oluşuyor. Bu özel serum, içerdiği Stemoxydine Molekülü ile kök hücrelerin işlevlerini etkin bir şekilde yerine getirebilmeleri için gerekli ortamın oluşmasını sağlıyor, saçın yenilenme potansiyelini arttırıyor. Saçlarda  “anında hacim etkisi” yaratıyor.

Yenilenen saçların yanı sıra saç köklerini de etkileyerek yeni saç oluşumunu ve saç döngüsünün sağlıklı devamı için saç köklerini uyaran Kerastase Densifique düzenli kullanımda 10 günde saçlardaki yenilenme ve hacim etkisi gösteriyor. 3 ay düzenli kullanım sonunda ortalama 1700 yeni saç teli oluşturuyor ve mevcut saçlara güç ve canlılık kazandırıyor.

Tüm saç tiplerinde kullanılabilen Kerastase Densifique ürünleri saçı saran ve yapılandıran polimerler ve vitamin bileşenleri üzerinde etki ederek gözle görülür saç kayıplarında ve saç yoğunluğunu arttırmada çözümler sunuyor.

Kerastase Densifique ve tüm Kerastase ürünlerini tahtatarak.com’da inceleyebilir, saç tipinize en uygun saç bakım ürününü tahtatarak.com’dan satın alabilirsiniz.

Önceki HaberDowntown Food Club Halloween Party 5 Kasım 2016 Cumartesi Wolfson
Sonraki HaberWolfson’dan muhteşem Cadılar Bayramı Performansı
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.

YORUM YOK