Cinsiyete Göre Akıllı Telefon Seçimi…

58’den fazla ülkede yapılan araştırma ile kadınların ve erkeklerin akıllı telefon satın alırken hangi faktörlere öncelik verdiği ortaya çıktı.

Yapılan araştırmaya göre kadınların ve erkeklerin akıllı telefondan beklentileri aslında ortak: Çok pahalı olmasın, sezgisel özellikleri bulunsun ve şarjı uzun gitsin. Ancak kadın ve erkeğin akıllı telefonlar konusundaki birbirlerine daha ağır bastığı detaylar da var. Kadınlar kontrat özellikleri ve telefonun kamerasının özellikleri konusunda erkeklere göre biraz daha pimpirikli iken erkekler ise kadınlara göre işletim sistemi, ekran boyutu ve işlemci hızına daha çok dikkat ediyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberKapanan Kitchnette yerine İtalyan Restoranı
Sonraki HaberÇiftleri En Çok Tartıştıran Konular
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.