Carrefour Ankara AVM’den Ödüllü Satranç Turnuvası

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi’nin çocuklara yönelik 13-14 Haziran tarihleri arasında düzenleyeceği “Satranç Turnuvası” ile çocuklar hem eğlenecek hem de hediyeler kazanacak.

Yarışmacıların 8 yaş altı, 9-10 yaş, 11-12 yaş olarak üç ayrı yaş kategorisinde gruplandırıldığı turnuvada ilk 3 dereceye girenler ile her kategoride en iyi dereceyi alan kız sporculara madalya ve sürpriz hediyeler verilecek. Turnuvaya katılan tüm sporcular sertifika belgesi alacaklar.

13-14 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Carrefour Ankara AVM Satranç Turnuvası’na başvurular Türkiye Satranç Federasyonu Ankara İl Temsilciliği web sitesinde devam etmektedir.

Başvuru adresi: http://ankara.tsf.org.tr/

PAYLAŞ
Önceki HaberBAYKAL SARAN OYUNCULUK ÖDÜLÜ FULYA KOÇAK’IN
Sonraki HaberAnatolium AVM’den Jaguar Kazanma Fırsatı
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.