Çankaya 4. Toplu Film Gösterimi Başladı

Çankaya Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinliklerinden biri olan Toplu Film Gösterimi’nin dördüncüsü başladı.

Çankaya Belediyesi Eğitim Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü tarafından organize edilen Çankaya 4.Toplu Film Gösterimi kapsamında Ankaralı sinemaseverler, yönetmenliğini Lars Von Trier’in yaptığı Dalgaları Aşmak, Büyük Lebowski, Gaspar Noé’nin Dönüş Yok, Michael Moore’un Benim Cici Silahım ve Jean-Pierre Jeunet ile Marc Caro’nun ortak yönetiminde gerçekleşen Şarküteri adlı filmleri izleme olanağı bulacaklar.
Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde saat 12.00, 14.30, 16.45, 19.00 ve 21.15 seanslarında gösterimde olacak filmleri izlemek isteyenler tam bilete 4 milyon, öğrenci biletine ise 3 milyon lira ödeyecekler.

PAYLAŞ
Önceki HaberPerşembeleri Manhattan
Sonraki HaberAra Güler Fotoğraf Sergisi
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.