“Çakallarla Dans 3” Ankaralılar’dan Tam Not Aldı

İlk iki filmi büyük ilgi gören serinin sonuncusu olan “Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı”nın galası Ankaralılar’ın büyük ilgisiyle karşılandı.Film gösterimi öncesi yönetmen Murat Şeker ve ünlü oyuncular Derya Şensoy, Murat Akkoyunlu ve Ünal Silver’le söyleşi imkanı bulan Ankaralılar bol bol da fotoğraf çektirdi.
Cinemarine’deki film gösterimi öncesi hayranlarıyla söyleşide buluşan ekip, yoğunlukları nedeniyle söyleşiye katılamayan filmin diğer oyuncuları İlker Ayrık, Timur Acar ve Şevket Çoruh adına defalarca özür diledi.
Güzelliği ile dikkati çeken Derya Şensoy, annesi Derya Baykal ile aynı filmde rol almanın nasıl bir duygu olduğuyla ilgili soruya “Annem de, ben de çok heyecanlıydık. Bizim için çok güzel bir anı oldu” karşılığını verdi.
Gerçek hayatta da çok eğlenceli bir ekip olduklarını dile getiren oyuncular, serinin üçüncü filminin diğerlerine göre daha keyifli geçtiğini söyledi. Filme özellikle minikler yoğun ilgi gösterirken, filmin 15 yaş sınırına duydukları üzüntüyü de ekiple paylaştılar.
Keyifli geçen söyleşi katılımcıların sorularının ardından yönetmen Murat Şeker’in tüm oyunculara ve katılımcılara teşekkür etmesiyle sona erdi.
Taurus AVM’de bulunan Ankara’nın en modern sinema salonlarından Cinemarine’de gösterime giren filmi ekip seyircilerle birlikte izledi. Film izleyenlerden büyük alkış aldı.

PAYLAŞ
Önceki HaberEmma Watson Başkent’e Geliyor
Sonraki HaberMeşrep Alaturka Yılbaşı 2015
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.