Bu İndirimleri Kaçırmayın!

Bu haftasonu kıyafet alışverişi yapmak isteyenler için son derece bereketli geçecek. Birçok ünlü marka sadece bu haftasonuna özel indirimler uyguladı.

Beymen 30 Mayıs Cumartesi 24:00’e kadar özel kelebek günü ilan ederken, tüm Vakko mağazaları ilkbahara veda niyetiyle 30-31 Mayıs ve 1 Haziran günlerinde inci etiketli ürünlerde yüzde elli indirim uyguluyor.

Fabrika’nın A City Outlet mağazasında 30-31 Mayıs günlerinde %50+%40’a varan dudak uçukltan indirimlerle birlikte FISH üyelerine artı yüzde beş indirim yapılırken tüm Jezebel’lerde de yüzde elli indirim sezonuna girildiği duyuruldu. Ayrıca Mudo’dan kısa günün karı fırsatları 30 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında tüm Mudo mağazalarında sizleri bekliyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberAll Time’dan Şok Tatil Fiyatları!
Sonraki HaberHer Ay Bir Kişiye VW Golf Hediye!
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.