Bit Palas

Elif Şafak yeni romanı “Bit Palas”ta kader kavramını sorgularken hiçbirimizin hayatının öteki hayatından yalıtılmamış olduğunu sayıları belki de otuzu bulan karakterlerle anlatıyor. Zamana karşı bir zafer simgelemesi için yapılan “Art Nouveau” tarzı bir otelin ( her hat dışarıdan baktığın zaman ayrı bir kat gibi tasarlanır ) aşına aşına bir çöp yuvasına dönüşmesi içinde yaşayan birbirinden farklı olan tiplerle hüzünle veriliyor.
Elif Şafak son derece sürükleyici olan yeni romanıyla okuru hem içimizdeki pislikle yüzleştiriyor hem de pisliğin sandığımız kadar pis bir şey olmayabileceğine dair bir soru işareti atıyor.
Daha çok bilgi ve satın almak için tıklayınız!

PAYLAŞ
Önceki HaberSlaLoM
Sonraki HaberBugün dünya tiyatro günü
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.